TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

 
SAME Deutz-Fahr, dünyanın önde gelen Traktör, biçerdöver ve dizel motor üreticilerinden biridir. İtalya merkezli kuruluş 2003 yılına dek Deutz traktör AG'nin bir parçası konumunda kalmıştır. 1942 yılında Vittorio Carozza tarafından kurulmuştur.Fahr firması, 1800’ün ikinci yarısında Johann Georg Fahr tarafından kurulmuş ve en önemli ürünlerinden biri, 1911’de üretilen kendinden bağlayıcıydı; ilk Traktör Fahr F22, 1938’de Wilfred fikrinden üretilmişti. Fahr ve Bernhard Flerlage ve 22 hp Deutz F2M414 çift silindirli dizel motor vardı.

 


DEUTZ FAHR TRAKTÖR

 

DEUTZ 3045E

DEUTZ 4E

 

 

DEUTZ 6 SERİSİ

DEUTZ 5G SERİSİ

 

 

DEUTZ 7 SERİSİ

DEUTZ 6 SERİSİ

 

 

DEUTZ 9340 TTV

DEUTZ 5C SERİSİ

 

 

DEUTZ AGROLUX

DEUTZ AGROFARM

 

DEUTZ AGROPLUS

DEUTZ AGROLUX

 

Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ

DEUTZ TRAKTÖR MODELLERİ DEUTZ TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım