TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

Lamborghini Trattori wurde 1948 von Ferruccio Lamborghini, dem späteren Gründer von Lamborghini Automobili in Pieve di Cento gegründet. 1973 wurde das Unternehmen in die SAME-Gruppe integriert. Das Firmenlogo war ein Dreieck mit den 3 Buchstaben „F L C“ (Ferruccio Lamborghini Cento). Heute ist Lamborghini eine Marke der SDF Gruppe.Şirketin kurucusu İtalyan makine mühendisi Ferruccio Lamborghini Traktör'dir. II. Dünya Savaşı'nın sona ermesinden sonra, başlangıçta küçük bir atölyede inşa edilen Lamborghini, Müttefik kuvvetlerinin terkedilmiş askeri araçlarını geride bıraktı.

 

LAMBORGHİNİ TRAKTÖR

 

LAMBORGHİNİ CRONO

LAMBORGHİNİ CRONO EURO III

 

 

LAMBORGHİNİ MACH VRT

LAMBORGHİNİ EGO

 

 

LAMBORGHİNİ REKORD

LAMBORGHİNİ R3-TB

 

 

LAMBORGHİNİ SPARK

LAMBORGHİNİ RF TREND

 

 

LAMBORGHİNİ SPARK VRT

LAMBORGHİNİ SPARK VRT

 

LAMBORGHİNİ SPIRE F VRT

LAMBORGHİNİ SPIRE F

 

LAMBORGHİNİ SPIRE S V

LAMBORGHİNİ SPIRE

 

LAMBORGHİNİ SPIRE TREND

LAMBORGHİNİ SPIRE S V VRT

 

LAMBORGHİNİ STRIKE TB

LAMBORGHİNİ STRIKE

 

Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ

LAMBORGHINI TRAKTÖR MODELLERİ LAMBORGHINI TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım