TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

New Holland traktör, CNH Industrial tarafından üretilen dünya çapında bir tarım makinesi markasıdır. New Holland tarım ürünleri arasında traktörler, biçerdöverler, balya makineleri, yem biçerdöverler, kendinden itmeli pülverizatörler, biçerdöver araçları, tohum ekme ekipmanları, hobi traktörleri, yardımcı araçlar ve aletler ve üzüm hasat makineleri yer alır.
Orijinal New Holland Machine Company, 1895'te New Holland, Pennsylvania'da kuruldu; 1947'de Sperry Corporation, daha sonra 1986'da Ford Motor Company ve 1991'de FiatAgri tarafından satın alındı. 1999'da New Holland tractor, çoğunlukla Fiat Industrial'a ait olan bir CNH Global (NYSE: CNH) markası oldu. 29 Eylül 2013 tarihinde, CNH Global N.V. ve Fiat Industrial S.p.A., Hollanda'da yerleşik bir şirket olan CNH Industrial N.V. ile birleştirildi. Fiat Endüstri hissedarları, her Fiat Endüstri hissesi için bir CNH Endüstri ortak hissesi aldı ve CNH Global hissedarları, her bir CNH Global ortak hissesi için 3.828 CNH Endüstri ortak hissesi aldı. CNH Industrial N.V. daha sonra hem NYSE hem de Milan borsalarında (Mercato Telematico Azionario) listelenmiştir.

 

 
NEW HOLLAND TRAKTÖR
 

 

NEW HOLLAND TT4

NEW HOLLAND TR6

 

 


NEW HOLLAND TR5

NEW HOLLAND TT

 

 

 
NEW HOLLAND TDS

NEW HOLLAND TDD

 

 


NEW HOLLAND TDD Bluemaster

NEW HOLLAND T7000

 

 


NEW HOLLAND T7000 Auto Command

NEW HOLLAND T6000

 


NEW HOLLAND T8 Auto Command

NEW HOLLAND T7

 


NEW HOLLAND T7-HD

NEW HOLLAND T6

 


NEW HOLLAND T5-EC

NEW HOLLAND T4-F-N-V

 


NEW HOLLAND 56S

NEW HOLLAND FL-4.20-Master

 


Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ

NEW HOLLAND TRAKTÖR MODELLERİ NEW HOLLAND TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım