TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

Steyr Traktör (uygun şekilde Steyr Landmaschinentechnik AG olarak adlandırılır) St. Valentin, Avusturya'da bir Traktör üreticisidir. 1934'ten 1990'a kadar Steyr-Daimler-Puch konglomeratının bir parçasıydı ve 1996'da Case Corporation tarafından satın alındı. Case IH ve New Holland, CNH Industrial'ı oluşturmak üzere 2012'de Fiat Industrial ile birleşen CNH Global'i oluşturmak için 1999'da birleşti. ve Steyr traktörler bugün bu şirketin markası olarak var.1926 yılına kadar Avusturya silah fabrikası firması olarak Steyr eserleri başlangıçta silah, sonra bisiklet ("silah tekerleği") ve otomobiller ("silah araba") üretildi. 1947'den itibaren ilk Traktör üretildi. Steyr ve Austro-Daimler-Puchwerke AG, 1934 yılında Steyr-Daimler-Puch AG'yi oluşturmak üzere birleşti.

 

STEYR TRAKTÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ


STEYR
YENİ STEYR

STEYR 2019
YENİ STEYR TRAKTÖR

STEYR FİYAT
2020 STEYR TRAKTÖR

STEYR FİYAT LİSTESİ
2020 STEYR

STEYR FİYATLARI
2019 STEYR TRAKTÖR

STEYR MODELLERİ
STEYR TEKNİK ÖZELLİKLERİ

STEYR TRAKTÖR MODELLERİ STEYR TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım