TRUCKTR.COM DA 2019 TIR ÇEKİCİ DORSE KAMYON TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ FİYATLARI VE İSİM LİSTESİ YER ALACAKTIR. ASKAM BMC DAF FORD İVECO MAN MERCEDES-BENZ RENAULT SCANİA VOLVO BAŞAK CASE IH CLAAS DEUTZ FAHR ERKUNT FENDT HATTAT JOHN DEERE KIOTI KUBOTA LAMBORGHINI LANDINI LS TRACTOR MASSEY FERGUSON McCORMICK NEW HOLLAND SAME SOLİS STEYR TÜMOSAN VALTRA ZETOR


Anasayfa Tır (Çekici) Dorse Kamyon Amerikan Tırları Traktör Otobüs Trucktr.com

Zetor traktör (1 Ocak 2007'den beri resmen Zetor Tractors a.s.) Brno, Líšeň merkezli bir Traktör, marka ve Çek üreticisidir. 29 Haziran 2002'den bu yana, tek hisse sahibi bir Slovak Şirketi olan HTC Holding'tir. Şirket, tarım traktörleri ve Traktör bileşenleri (motorlar veya şanzımanlar) üretmektedir.
Zetor, dünyanın ilk Traktör emniyet kabinleri üretimini ve üretimini yapan ilk üreticidir.  70 yıllık bir tarihte Zetor, 1.3 milyondan fazla Traktör sattı.  Halen, Zetor portföyünde 40 ile 160 hp arasında değişen altı model çeşidi bulunmaktadır.Zetor traktörler Yurtdışında Zetor, Kuzey Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, Polonya, Slovakya ve Hindistan'daki yedi üyeliğe temsil edilmektedir. 2015 yılında şirketin toplam üretiminin% 86'sı yabancı ülkelere yöneldi. Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Almanya gibi geleneksel pazarlara ek olarak, İngiltere, Fransa, İrlanda ve Litvanya'ya da.

 

ZETOR TRAKTÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Traktör, tarla, bahçe, bağlarda ve şehirlerin parklarında kullanılan tarım aletlerine (pulluk, orak makinesi, mibzer, pülverizatör, ekin biçme makinesi vb.) çekicilik yapan kendinden itimli motoru olan kara taşıtıdır. Lokomobiller traktörlerin ilk öncüleri sayılsa da, İçten yanmalı motoru olan ilk traktörü 1892 yılında ABD’de Iowa’lı John Froehlich yapmıştır.

Çalışma ilkesi otomobillerden pek farklı olmamasına karşın yine de karakteristik özellikleri vardır. Yerden oldukça yüksek dingillere oturtulmuş dar kesitli karoser, ön tekerlere oranla çok büyük derin yivleri olan arka tekerlekler en belirgin özellikleridir. Arka tekerleklerin bu şekli aracın her türlü arazi koşulunda ve yumuşak zeminde patinaj yapmadan ve devrilmeden çalışmasını sağlar. Bazı özel şartlara göre paletli traktörler de vardır. Paletler traktörün ağırlığını daha geniş bir alana yaydıklarından üzerinden geçtiği toprağın sıkışıp kalmasını önler ve traktörün toprağı daha iyi kavramasına yardımcı olur.

kaynak: wikipedia 

TRUCKTR.COM TIR ÇEKİCİ KAMYON DORSE TRAKTÖR OTOBÜS MARKALARI MODELLERİ 2019 YENİ 2020 2021 2022 TIRLAR KAMYONLAR ÇEKİCİLER DORSELER TRAKTÖRLER OTOBÜSLER 0 KM FİYATI FİYATLARI SIFIR FİYAT LİSTESİ


ZETOR
YENİ ZETOR

ZETOR 2019
YENİ ZETOR TRAKTÖR

ZETOR FİYAT
2020 ZETOR TRAKTÖR

ZETOR FİYAT LİSTESİ
2020 ZETOR

ZETOR FİYATLARI
2019 ZETOR TRAKTÖR

ZETOR MODELLERİ
ZETOR TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ZETOR TRAKTÖR MODELLERİ ZETOR TRAKTÖR FİYATLARI 0 KM TRAKTÖR FİYATLARI SIFIR TRAKTÖR FİYATLARI

 

 

 

Tasarım ve Uygulama Alpiya Web Tasarım